Wypadek na przejściu dla pieszych przed hotelem Gromada

We wczesnych porannych godzinach w środę, dokładnie po 8, doszło do zdarzenia drogowego. Mężczyzna prowadzący samochód osobowy marki Ford niefortunnie uderzył przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Nieszczęsna ofiara zdarzenia została natychmiast przewieziona do szpitala.

Miejsce wypadku to ulica Zwycięstwa, a dokładniej pas ruchu znajdujący się taktycznie w linii wzroku hotelu Gromada. Służby policyjne pracują na miejscu zdarzenia, próbując ustalić wszystkie okoliczności tego niefortunnego incydentu.

Wstępne informacje wskazują na to, że mężczyzna siedzący za kierownicą forda był w pełni trzeźwy podczas zdarzenia. Nie jest jeszcze jednak jasne, jakie konsekwencje prawne go spotkają. Ostateczna decyzja będzie zależeć od stopnia obrażeń kobiety, która padła jego ofiarą.

Zdaniem świadków, kobieta była przytomna w momencie, gdy ekipa pogotowia ratunkowego zabierała ją z miejsca zdarzenia. Obecnie jest pod opieką medyczną specjalistów w szpitalu w Koszalinie i przechodzi niezbędne badania.