Podsumowanie Rajdowego Ustroń: Emocje na torze, wyniki zawodników

Poprzedni weekend dostarczył wielu wrażeń kibicom sportów motorowych, którzy z zaciekawieniem śledzili wydarzenia Rajdowego Ustroń. Był to czas pełen emocji, podczas którego mogliśmy nie tylko podziwiać umiejętności kierowców, ale także uczestniczyć jako widzowie w prawdziwych zawodach rajdowych.

Wśród rozegranych konkurencji znalazło się kryterium o nazwie „maluchy”. W tej rywalizacji najlepiej zaprezentował się Daniel Opioła na pokładzie fiata 126p, którego suma czasów dwóch przejazdów wyniosła 04:37,9. Tuż za nim uplasował się Sebastian Goryczka z czasem 04:39,2, a trzecie miejsce przypadło Adamowi Kubicy, który osiągnął czas 04:54 na fiacie 126p rally. Pozostałe miejsca w rankingu zajęli kolejno: Dawid Olszowy, Paweł Wrona, Szymon Grochowski, Dariusz Salecki, Daniel Moczała, Łukasz Strzoda oraz Bartłomiej i Magdalena Podżorscy.

Kolejnym punktem programu był rajd pod tytułem „reszta świata”. Liderem tego segmentu rajdu okazał się Rafał Wlazłowski z pilotem Marcinem Naworolem na pokładzie subaru imprezy (04:25.7). Drugie miejsce przypadło Marcina Kwaśnego i Mikołaja Wawrzykowskiego jadących opel adam r2 (04:28). Trzeci na podium stanął Kacper Kajzar z fiatem seicento (04:30.7). Za nimi sklasyfikowani zostali: Paweł i Grzegorz Lipowczanowie (honda civic), Krzysztof Szturc i Mariusz Cymorek (opel astra), Radosław Woźnica (suzuki swift), Arkadiusz Sobik i Wiktor Wrożyna (audi a4), Jan Owczarzy i Paweł Kula (honda civic), Adam Bujok i Sebastian Drużkowski (peugeot 205) oraz Rafał Małyjurek i Sebastian Małyjurek (peugeot 206).