Sportowo-pożarnicze zmagania na stadionie w Ustroniu Morskim

Na stadionie sportowym w malowniczym Ustroniu Morskim, strażacy z gminy zaplanowali emocjonujące Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. To wydarzenie, które przyciąga uwagę nie tylko lokalnej społeczności, ale również gości z innych rejonów, odbędzie się już najbliższą sobotę. Dla wszystkich miłośników takich zmagań, godzina 11.00 będzie momentem startu tych niezwykłych rywalizacji.

W zawodach weźmie udział wiele drużyn – są to bowiem Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, a więc prawdziwe święto dla strażaków. Kilkanaście ekip z różnych jednostek straży pożarnej przystąpi do rywalizacji, prezentując swoje umiejętności i determinację w zakresie działań pożarniczych.

Ale to nie koniec atrakcji! W programie imprezy znalazło się coś więcej niż tylko zawody. Oprócz rywalizacji druhów, wszyscy uczestnicy i goście będą mieli okazję poznać bliżej działalność drużyn pożarniczych. Dodatkowo, dla urozmaicenia całego dnia, wystąpi strażacka orkiestra dęta „Morka”, która z pewnością wprowadzi w wyjątkowy nastrój wszystkich obecnych.