Emeryci i renciści z Chodzieży na 9-dniowej wyprawie do Ustronia Morskiego: Cieszymy się życiem i tworzymy niezapomniane wspomnienia

W maju bieżącego roku grupa seniorów, składająca się z emerytów i rencistów mieszkających w Chodzieży, zdecydowała się na 9-dniową podróż do urokliwego miejscowości nadmorskiej, jaką jest Ustronie Morskie. Organizatorem tej przygody była Danuta Meyer, pełniąca funkcję przewodniczącej oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chodzieży.

Już od pierwszego dnia pobytu uczestnicy mogli delektować się pięknem natury oraz cieszyć oczy widokiem morza, dzięki doskonałym warunkom atmosferycznym. W planie wyjazdu znalazły się także liczne atrakcje, takie jak spacery po plaży czy odkrywanie okolicznych turystycznych miejsc wartych zobaczenia.

„Mieliśmy naprawdę szczęście do pogody, a z naszych twarzy nie schodziły uśmiechy. Każdy kolejny dzień dostarczał nam nowych emocji i radości z przebywania w takim gronie”, powiedziała jedna z uczestniczek wyjazdu.

Danuta Meyer, osoba odpowiedzialna za zorganizowanie wyjazdu, podkreśliła, że kluczowym celem takich inicjatyw jest nie tylko możliwość wypoczynku, ale przede wszystkim integracja i budowanie silnych relacji pomiędzy członkami Związku. „Cieszy mnie fakt, że mogliśmy wspólnie spędzić ten czas w przyjaznej atmosferze. Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować podobną akcję w przyszłym roku”, dodała.

Pełni pozytywnych emocji i wspomnień uczestnicy podróży powrócili do Chodzieży. Już teraz z niecierpliwością oczekują na kolejne wyjazdy. Takie wydarzenia świadczą o tym, jak ważna jest aktywność społeczna i działania mające na celu umożliwienie seniorom aktywnego spędzania czasu oraz czerpania radości z życia.