Zaproszenie na spotkanie organizacyjne w związku z nadchodzącym 70-leciem Astry Ustronie Morskie

Ustronie Morskie jest na finiszu przygotowań do obchodów siedemdziesiątej rocznicy istnienia lokalnego klubu sportowego – Astry. To wyjątkowe wydarzenie stanowi nie tylko powód do uroczystych obchodów, ale również stanowi doskonałą okazję do społecznej integracji i wzajemnej reminiscencji tych, którzy przez dekady byli nierozerwalnie związani z działalnością klubu.

W najbliższą środę, dokładnie 26 czerwca, w godzinach wieczornych o 18:00, w sali konferencyjnej budynku klubowego zaplanowano spotkanie dotyczące przygotowań do jubileuszu. Organizatorzy przesyłają otwarte zaproszenie dla fanów sportu, jak również dla bywalców i wszystkich byłych zawodników klubu – zarówno piłkarzy jak i siatkarzy – którzy w przeszłości reprezentowali barwy Astry.

Wszystkich uczestników zachęca się do przynoszenia różnych pamiątek związanych z klubem czy własną karierą sportową. Pozwoli to nie tylko ożywić wspomnienia, ale również da szansę młodszemu pokoleniu na lepsze zrozumienie historii Astry. Finalne uroczystości związane z obchodami 70-lecia klubu są zaplanowane na jesienną porę bieżącego roku.