Zaproszenie na obchody Dnia Kobiet w gminie Ustronie Morskie organizowane przez wójta Bernadetę Borkowską

Wójt Gminy Ustronie Morskie, pani Bernadeta Borkowska, z radością informuje o przygotowanych dwóch wydarzeniach dedykowanych kobietom na zaszczytną okazję ich święta. Imprezy, które są zaplanowane specjalnie dla pań, mają przede wszystkim sprawić radość i dostarczyć niezapomnianych wrażeń z okazji Dnia Kobiet.

Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń odbędzie się 8 marca, punktualnie o godzinie 19:00, w świetlicy „Melmak” położonej w Rusowie. Druga impreza natomiast planowana jest na następny dzień, 9 marca, również o godzinie 19:00. Tym razem miejsce uroczystości to Gminny Ośrodek Kultury.

Uczestniczki obu wydarzeń mogą spodziewać się atrakcyjnego programu rozrywkowego. W planach są występy artystyczne i słodki poczęstunek dla wszystkich obecnych. Wójt Gminy Ustronie Morskie, pani Bernadeta Borkowska, serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy, deklarując, że bawić się będzie naprawdę wspaniale!

Dodatkowo, na te wyjątkowe okazje zapewniony jest bezpłatny transport dla wszystkich chętnych uczestniczek. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji świętowania!