Szczególne urodziny Mieczysławy Dziewulskiej w Ustroniu Morskim

Urodziny zazwyczaj są pełne kwiatów, upominków oraz życzeń od najbliższych. Tak też było w przypadku Mieczysławy Dziewulskiej, która mieszka w Ustroniu Morskim i dzisiaj obchodziła swoje 99 urodziny.

Jubilatka miała okazję gościć u siebie Bernadetę Borkowską, pełniącą funkcję wójta, oraz Izabelę Poznańską, kierującą Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Szczególnym momentem były życzenia skierowane do Pani Mieczysławy przez Izabelę Poznańską, które zawierały m.in. zdrowie, siłę do przetrwania trudności oraz wiele radosnych chwil we wspaniałym towarzystwie.

Mimo swojego wieku, Pani Mieczysława czuje się świetnie. Ma swoje ulubione przysmaki – herbatniki, banany, jogurty i kawę z mlekiem. Co więcej, zachowuje się doskonale pod względem fizycznym – jej skóra pozostaje w doskonałym stanie, co zwraca uwagę osób z otoczenia. Praktycznie nie ma na niej zmarszczek, co jest rzadkością dla osoby w jej wieku. Na pytanie o sekret tak wyjątkowej pielęgnacji, Pani Mieczysława odpowiedziała z uśmiechem, że nie robi nic specjalnego – od wielu lat używa tego samego kremu oliwkowego.