LNG Best Partner świętuje dziewiąte urodziny inauguracją nowej siedziby w Karlinie

W tym roku firma LNG Best Partner, dominująca na rynku specjalistycznego transportu w kraju, obchodzi swoje dziewiąte urodziny. Te wyjątkowe świętowanie zostało podkreślone przez otwarcie nowych biur w sobotę, które usytuowane są w Karlinie.

Piotr Woś, burmistrz Karliny, z dumą odnosi się do tej firmy, podkreślając jej lokalne korzenie. Firma ta powstała bowiem w Karlino, a jej fundatorzy pochodzą właśnie z tej gminy. Podkreśla, że jest niezwykle dumny z tego osiągnięcia i z zadowoleniem obserwuje rozwój firmy, która swoją nową siedzibę zdecydowała się ulokować w lokalnej strefie ekonomicznej.

Specjalizujący się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym skroplonego gazu ziemnego (LNG), LNG Best Partner jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie transportu i logistyki tego surowca. Firma prowadzi także sprzedaż gazu i była wielokrotnie honorowana prestiżowymi „Diamentami Forbesa”.

Strefa ekonomiczna Karliny jednak nie ogranicza się tylko do działalności LNG Best Partner. Dynamicznie rozwijająca się, stanowi inspirację dla innych w regionie. Obok LNG Best Partner działa tu firma DrinkTech, producent popularnych napojów energetycznych, producenci chłodnic samochodowych, sprzętu rolniczego a nawet firma budująca domy na eksport na rynek brytyjski. Jak zdradza burmistrz Piotr Woś, niebawem kolejny kontrahent rozpocznie budowę swojej siedziby w tej strefie.