Leśny Zawrót Głowy – niezapomniane wydarzenie w Rusowie

W malowniczym miejscu jakim jest Rusowo, odbyła się intrygująca impreza pięknie nazwana „Leśny Zawrót Głowy”. Podczas tego eventu, uczestnicy mieli okazję wyruszyć na podchody, których głównym celem było odkrycie tajemniczego bursztynowego szlaku. W dodatku, dzięki współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich Rusowo, Nadleśnictwem Gościno oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim, udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę tej imprezy, którą licznie odwiedzali mieszkańcy regionu.

Niezapomniane emocje podczas poszukiwania bursztynowego szlaku przeplatały się z odkrywaniem sekretów leśnej przyrody oraz rozwiązywaniem zagadek związanych z historią Rusowa i łowiectwem. Ta niecodzienna gra terenowa zgromadziła aż 40 zawodników, którzy rywalizowali w drużynach rodzinnych. Szukanie śladów zwierząt czy identyfikacja roślin to tylko niektóre z wielu atrakcji, które urozmaicały to wydarzenie.

Podczas Leśnego Zawrotu Głowy, nie zabrakło też nagród dla najlepszych uczestników. Trzy czołowe drużyny otrzymały wartościowe nagrody rzeczowe, wśród których znalazły się atlasy zwierząt i roślinności leśnej oraz vouchery, ufundowane przez organizatorów – Koło Gospodyń Wiejskich Rusowo i Nadleśnictwo Gościno.