Dzień pełen zabawy i rywalizacji: nadchodzą Zawody w Poławianiu i Przesiewaniu Bursztynu w Ustroniu Morskim

W nadchodzącą sobotę, dokładnie dnia 29 czerwca, w malowniczym miejscu jakim jest kąpielisko „Nadbrzeżna” w Ustroniu Morskim, odbędzie się oryginalne wydarzenie. W planach jest bowiem przeprowadzenie pierwszych Zawodów w Poławianiu i Przesiewaniu Bursztynu. Godzina rozpoczęcia zawodów to 11.00, a zakończenie jest zaplanowane na godzinę 16.00. Lokalizacja imprezy to bezpośrednie sąsiedztwo zejścia na plażę oznaczonego numerem 6A.

Zawody mają charakter amatorski, a ich celem jest dostarczenie rozrywki zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników. W programie tego niecodziennego wydarzenia znajduje się stworzenie pamiątki z bursztynu, co na pewno będzie stanowiło niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych. Ponadto, zaplanowano warsztaty plastyczne oraz pokazy ratownictwa, które zapewnią dodatkową atrakcję dla zgromadzonych.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu wydarzenia można znaleźć na oficjalnym plakacie imprezy. Całe przedsięwzięcie jest organizowane dzięki współpracy Urzędu Gminy Ustronie Morskie oraz Muzeum Bursztynu Kołobrzeg. Niezapomniany dzień pełen rywalizacji i zabawy czeka na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w tych pionierskich zawodach. Zwycięzca zostanie uhonorowany Pucharem Wójta Gminy Ustronie Morskie.